plakatJestem w drodze” w taborze komunikacji miejskiej w Warszawie

 

W dniach 11-17 kwietnia fundacja „Jestem w drodze” wraz z ZTM Warszawa przeprowadza kampanię informacyjną w taborze komunikacji miejskiej w Warszawie i okolicach!

W taborze komunikacji miejskiej w Warszawie można zobaczyć ulotki akcji „Jestem w drodze”! Organizatorzy kampanii – fundacja „Jestem w drodze” i Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie – są niezwykle szczęśliwi, że informacja o bezpłatnym znaczku JESTEM W DRODZE (który można zamówić na www.jestemwdrodze.pl) dotrze do większości mieszkańców Warszawy i okolic, i nie mogą się doczekać się reakcji oraz skutków kampanii informacyjnej.

Zarząd Transportu Miejskiego gorąco zachęca wszystkich pasażerów do ustępowania miejsca kobietom noszącym ten znaczek. A co o samej kampanii sądzi Natalia Michałek, prezes fundacji „Jestem w drodze”?

„Nasza akcja skierowana jest nie tylko do kobiet w ciąży, które noszą znaczek, ale również do wszystkich osób znajdujących się w otoczeniu ciężarnej. Aby każdy kto zobaczy plakietę – w komunikacji, w kolejce w sklepie i na poczcie – wiedział co on oznacza i jak należy się zachować. Głęboko wierzę, że 50000 ulotek w taborze komunikacji miejskiej i plakaty na wejściu do metra wpłyną na rozpoznawalność znaczka JESTEM W DRODZE, a tym samym na poziom życzliwości wobec ciężarnych mieszkanek Warszawy i okolic.”

 

To Top