ik-wywiad-ytJak przygotować się do porodu ?

Imperium Kobiet rozmawia z Agnieszką Wódz, na temat przygotowania do porodu.

Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy z Agnieszką Wódz

 

 


 

coaching-w-spodnicy Do rodzicielstwa podchodzę holistycznie. Rozmowa z Agnieszką Wódz

Kiedy stajemy się rodzicami?  Myślę, że rodzicami stajemy się, kiedy świadomie podejmujemy decyzję o dziecku a czasami wtedy, gdy dowiadujemy się,  że jesteśmy w ciąży.  Czego Pani zdaniem najbardziej boją się przyszli rodzice?

 Zapraszamy do przeczytania inspirującej rozmowy z Agnieszką Wódz na łamach portalu Coaching w Spódnicy


 

artykul-pod_patronatem_mtv24_tv_ruszyly_zapisy_do_akademi_law_business_quality_-9701-50323-600Fundacja Będziemy Rodzicami. Nowa jakość wspierania rodzicielstwa

„ Jestem mamą i to jest najwspanialsze uczucie na świecie”: tak zaczyna się wpis na stronie internetowej autorskiego i inspirującego projektu „Będziemy Rodzicami – szczęśliwa ciąża, poród, rodzicielstwo”. O inspirującej, ale także trudnej drodze do dojrzałego rodzicielstwa oraz o kolejnym ważnym projekcie – Fundacji Będziemy Rodzicami w pełnej zaangażowania i miłości rodzicielskiej rozmowie opowiada Agnieszka Wódz.

Zapraszamy do przeczytania pełnego wywiadu w Law Business Quality


 

rk_logo_negatyw   Inauguracja Działalności Fundacji Będziemy Rodzicami.

   Informacja prasowa na temat spotkania inauguracyjnego działalności Fundacji Będziemy rodzicami.

   Zapraszamy do zapoznania się z Informacją prasową dotyczącą inauguracji działalności Fundacji Będziemy Rodzicami

 

 


 

imperium-kobiet-logo

Odwaga jest kluczowa

– Osobiście uważam, że jeżeli robimy coś, co wypływa z głębi naszego serca, to jesteśmy skazani na sukces, ale czasami musimy poczekać – mówi Agnieszka Wódz, założycielka szkoły rodzenia i portalu bedziemyrodzicami.pl.

Zapraszam do przeczytania wywiadu, który został przeprowadzony z założycielką portalu bedziemyrodzicami.pl, Agnieszką Wódz


 

polska livePodcast

Dialogi Na Szpilkach – 14.03.2016r.

„Świadome rodzicielstwo”. Jakie ścieżki prowadzą do świadomego rodzicielstwa?
Kategoria: Dialogi na szpilkach

 Czy przemyślana decyzja dotycząca posiadania dziecka, gruntowna wiedza na temat fizjologii ciąży, połogu i laktacji wyczerpują definicję tego pojęcia?

Czy możliwe jest nawiązanie komunikacji z dzieckiem jeszcze wtedy, kiedy jest w łonie mamy?
Zapraszam do wysłuchania audycji, której wątek  przewodni – świadome rodzicielstwo splatać się będzie z psychologią prenatalną i programem wsparcia dla młodych rodziców.
Moimi gośćmi będą Agnieszka Wódz i Paulina Kołosowska. Agnieszka Wódz jest mamą trójki chłopców, trenerem, coachem, autorką projektu dedykowanego kobietom w ciąży, ich partnerom i mamom małych dzieci – „Będziemy Rodzicami”, którego powstanie nierozerwalnie wiąże się z jej własnymi doświadczeniami.
Paulina Kołosowska jest psychologiem, psychoterapeutą, trenerem, doulą, mediatorem, autorką programu „Bezbólowych porodów w hipnozie”. Współtworzy i realizuje wraz z Agnieszką projekt „Będziemy Rodzicami”.

Do wysłuchania audycji zaprasza Monika Czachowska

 

krakow14 lutego 2016 w programie Krakowskim Targiem w TVP Kraków eksperci „Będziemy Rodzicami,” Paulina Kołosowska – psycholog oraz Agnieszka Wódz, autorka projektu „Będziemy Rodzicami”, opowiadały o roli jaką odgrywają Kluby Rodziców oraz o naszym projekcie.

 

Oglądaj Będziemy Rodzicami w programie Krakowskim Targiem
 


 

To Top