Nasze Publikacje

Historie Dobrych Porodów

29,00 

Historie Dobrych Porodów to czternaście prawdziwych historii dobrych porodów oraz miejsce na Twoją historię, która będzie niezwykłą pamiątką dla Twojego dziecka.

Dostępne formaty ebooka do wyboru:

-EPUB

-MOBI

-FB2

Wizualizacje

Czym jest wizualizacja?
Wizualizacja to technika relaksacji i tworzenia wyobrażeń, dzięki której możemy wpływać na własne samopoczucie i stan oraz kształtować nasze doświadczenia w wybranym przez nas kierunku. Praktyka wizualizacji pomoże Ci nawiązać lepszy kontakt z samą/samym sobą, lepiej rozpoznać własne emocje oraz przejąć nad nimi kontrolę. Wizualizacja  aktywizuje twórcze siły tkwiące w twojej podświadomości, uwalnia je i umożliwia dostęp do wewnętrznej wiedzy i siły, która tkwi w każdym z nas.

Seria wizualizacji, stworzonych przez Fundację Będziemy Rodzicami, pomoże Wam w lepszym i bardziej świadomym przygotowaniu do rodzicielstwa. Zachęcamy do słuchania ich każdego dnia, tak aby wzmacniać zasoby osobiste, redukować stres i napięcie.

Jest naturalne , że w trakcie słuchania tych nagrań możesz zasnąć. Nie martw się jednak ponieważ Twój mózg, na poziomie nieświadomym, będzie rejestrował te treści i wzmacniał Cię nawet gdy zaśniesz. Możesz tych nagrań słuchać wielokrotnie.*

Posłuchaj wywiadu

Szczepionka emocjonalna.

0,00 

Szczepionka emocjonalna czyli zastrzyk miłości. Wizualizacja gdzie mama przekazuje swojemu dziecku to czego ono najbardziej potrzebuje. To jedyna szczepionka, która nie ma skutków ubocznych i nie można jej przedawkować.

Szczepionka emocjonalna to zastrzyk miłości, który możesz dać swojemu dziecku każdego dnia. To jedyna szczepionka, której nie można przedawkować i która nie ma skutków ubocznych. Usiądź wygodnie, obdarz swoje dziecko uwagą jakiej potrzebuje i nakarm go tym co jest niezbędne do najlepszego możliwego rozwoju Twojego maluszka.

Medytuj w ciąży aby dobrze przygotować się do porodu i oswoić emocje.

Dobry poród.

9,90 

Dobry poród. Z pewnością marzysz o takim, tak jak większość kobiet oczekujących na dziecko. Wizualizacja pomoże Ci przygotować się na to najważniejsze wydarzenie w Waszym życiu w sposób bezpieczny i łagodny, bo dobry poród jest absolutnie w zasięgu Twojej ręki. Więcej o dobrych porodach możesz przeczytać tutaj (pobierz darmowego e-booka).

Dobry poród. Z pewnością marzysz o takim, tak jak większość kobiet oczekujących na dziecko. Wizualizacja pomoże Ci przygotować się na to najważniejsze wydarzenie w Waszym życiu w sposób bezpieczny i łagodny, bo dobry poród jest absolutnie w zasięgu Twojej ręki.

Medytuj w ciąży aby dobrze przygotować się do porodu i oswoić emocje.

Więcej o dobrych porodach możesz przeczytać tutaj (pobierz darmowego e-booka).

Mamo, tato rozmawiaj ze mną! Tak, możesz rozmawiać ze swoim dzieckiem, tym które jest w brzuchu i pogłębiać więź właśnie w ten sposób. Świadomie rozmawiając ze swoim dzieckiem w łonie, sprawisz, że poczuje się ono zauważone i kochane, a po porodzie będzie Ci zdecydowanie łatwiej zrozumieć potrzeby maluszka. Wasza głęboka więź pozostanie na całe życie i da Wam poczucie spełnienia oraz bezpieczeństwa.

Medytuj w ciąży aby dobrze przygotować się do porodu i oswoić emocje.

Uwolnij swój lęk, poczuj się bezpiecznie i zadbaj o emocje w ciąży. To naturalne, że będąc w ciąży odczuwasz lęki, niepokoje oraz stresjesteś przecież odpowiedzialna za nowe życie. Słuchając tej wizualizacji poczujesz się dużo spokojniej i bezpieczniej, oswoisz swoje lęki i niepokoje aby lepiej odnaleźć się w nowej sytuacji, przeżywać ją spokojniej i bardziej świadomie. Uwolnij się od stresu w ciąży.

Medytuj w ciąży aby dobrze przygotować się do porodu i oswoić emocje.

*Oferowane techniki wizualizacyjne są tylko propozycja do zastosowania. Słuchanie wizualizacji każdy podejmuje na własną odpowiedzialność. Nagrania te z doświadczenia Fundacji są bardzo pomocne ale nie bierze ona odpowiedzialności za jakiekolwiek ich wpływ na osoby słuchające. )
Jeżeli chcielibyście jakąś inna tematykę nagrań, która wydaje Wam się ważna, to napiszcie do nas: kontakt@bedziemyrodzicami.pl

Wszystkie środki pozyskane przez Fundację Będziemy Rodzicami

ze sprzedaży usług i produktów są przekazywane na realizację celów statutowych, pomagają nam się rozwijać, nieustannie tworzyć, ulepszać i zmieniać dla Was. Dziękujemy!!!