Imed24Centrum Medyczne iMed24 zostało założone w 2012 roku i od tego momentu jest jedną z najlepiej wyposażonych placówek medycznych w Małopolsce. W jednym miejscu znajduje się ponad 30 poradni specjalistycznych i diagnostyka, które korzystają ze sprzętu spełniającego europejskie standardy (tomograf, mammograf, densytometr, pantomograf i inne). iMed24 jako część spółki Comarch Healthcare ma możliwość wdrażania najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych z zakresu medycyny na terenie całego kraju. Dzięki temu Pacjenci mają dostęp do przełomowych usług, m. in. do zdalnej opieki medycznej, która pozwala skrócić pobyt w placówce medycznej do niezbędnego minimum. Aktualnie w iMed24 można skorzystać ze Zdalnej Opieki Kardiologicznej i Położniczej (homeKTG) – z dowolnego miejsca w Polsce, bez wychodzenia z domu. Centrum Medyczne iMed24 jako zwycięska, małopolska placówka, świadczy usługę zdalnych konsultacji medycznych – telekonsyliów. Jest to rozwiązanie dedykowane w sposób szczególny mieszkańcom terenów wiejskich z całego kraju. Pacjenci zgłaszają się do najbliższej placówki POZ, która bierze udział w programie telekonsultacji, i ich badania zdalnie, przy pomocy specjalnego oprogramowania i sprzętu medycznego, są konsultowane z lekarzem specjalistą oddalonym nawet o kilkadziesiąt kilometrów. Coraz więcej samorządów z całej Polski wyraża zainteresowanie wdrożeniem tego przełomowego rozwiązania.


 

Entliczek

II Dziecięce Targi Entliczka – W trosce o bezpieczeństwo mamy i maluszka

23 oraz 24 kwietnia zapraszamy na II Dziecięce Targi Entliczka pod hasłem: W trosce o bezpieczeństwo mamy i maluszka. Będą wykłady spacjalistów, atrakcje i zabawy dla dzieci, specjalne oferty i niepowtarzalna atmosfera. Czyli wszystko czego Twojemu dziecku potrzeba do szczęścia!
Projekt “Będziemy Rodzicami” jest partnerem targów. Zapraszamy Państwa również na nasze wykłady o świadomym rodzicielstwie oraz o bezpieczeństwie więzi emocjonalnej z dzieckiem.

CZYTAJ WIĘCEJ

 


plakat

Jestem w Drodze – informacja prasowa o wydarzeniu

„Jestem w drodze” w taborze komunikacji miejskiej w Warszawie W dniach 11-17 kwietnia fundacja „Jestem w drodze” wraz z ZTM Warszawa przeprowadza kampanię informacyjną w taborze komunikacji miejskiej w Warszawie i okolicach!

CZYTAJ WIĘCEJ

To Top