Warsztaty dodały nam pewności siebie, że odnajdziemy się w nowej sytuacji i będziemy dla naszej pociechy dobrymi rodzicami, którzy będą popełniać błędy, ale zawsze będą szukać rozwiązań najlepszych dla całej trójki. Był to również doskonały bodziec dla nas, aby poświęcić trochę czasu w domu na refleksję i pogłębioną dyskusję na temat reorganizacji naszego życia. Ponadto mieliśmy możliwość podzielenia się z innymi uczestnikami swoimi obawami, obserwacjami. Znaleźliśmy zrozumienie i pomoc, a to daje najwięcej siły i pozytywnego myślenia. Warsztaty są dla rodziców, którzy chcą pozytywnie nastroić się, naładować i przygotować na przyjście na świat swojego szczęścia.

Gosia i Łukasz


Przyszliśmy na niesamowitą szkołę rodzenia z bardzo niewielką wiedzą na temat porodu, rozwoju dziecka w okresie prenatalnym, ale też tego, co robić z dzieckiem po wyjściu ze szpitala. Również ze strachem na temat tego z czym ten poród się wiąże. Wychodzimy z dużo większą świadomością tego, co nas czeka, ale też świadomością tego, że nasze dziecko to już jest pełnowartościowy człowiek, że mamy wpływ na jego rozwój, że możemy świadomie budować relację z naszym nienarodzonym jeszcze synem.

Zajęcia dały nam poczucie sprawczości, wiary w swoją siłę, w intuicję, w to że sobie poradzimy i będziemy wiedzieli co robić. Odnośnie porodu, wizualizacje i ćwiczenia oddechowe pomogły mi zrozumieć, że mogę się przygotować na poród, pomóc samej sobie przyjąć poród jako niezwykłe wydarzenie, podczas którego nasz syn, a my z nim, przebędzie najbardziej niesamowitą podróż życia, podróż podczas której można spróbować zmniejszyć ból kobiety, ale też pomóc dziecku przejść z tego najlepszego świata do obcej rzeczywistości :)

Szczerze polecamy!

Małgorzata i Kamil P., 29.01.2017


 

Tato, jeżeli zastanawiasz się nad tym czy Twoje dziecko Cię słyszy, czuje, czy zastanawiasz się nad tym czy Twoje dziecko wie, że jesteś to przyjdź. Świetne miejsce, które pokaże Ci jak bardzo, jak duży jest Twój wpływ na rozwój małego człowieka, który jeszcze jest w brzuchu. Gorąco polecam.

P.S. Bajerujcie położne

Maciej N., 29.01.2017


 

 

Przyszłam do Was ze względu na męża i chęć aby nawiązał lepszy kontakt z dzieckiem. Tak się stało, za co bardzo dziękuję. Otworzyliśmy się na dziecko, na emocje, na nowo na siebie nawzajem.

Sama myślałam, że w kolejnej ciąży wiem już prawie wszystko, jednak miło mnie zaskoczyłyście. Wiedza została usystematyzowana, pojawiły się nowe informacje. Poznałam lepiej siebie, a co najważniejsze, zrozumiałam potrzeby i charakter dziecka w ciąży i po porodzie.

Z niecierpliwością czekam na kolejne spotkania, grupę wsparcia, warsztaty.

Dziękuję.

Sandra, 9.01.2017


 

Niezwykle cenne doświadczenie. Niespodziewana „petarda”. Dostałem więcej niż się 20170102_094841spodziewałem, pozostał niedosyt. Cieszę się, że miałem szanse uczestniczyć w zajęciach i poznać lepiej innych rodziców.

11.12.2016

 


Mogę20170102_094912 z czystym sumieniem polecić Szkołę Rodzenia w BR. Prowadzące są otwarte, potrafią stworzyć świetną atmosferę, zachęcić do aktywnego udziału, skłaniają do przemyśleń i wyciągania własnych wniosków. Nie narzucają żadnych sposobów postępowania ani światopoglądu ale dają wybór i możliwość wybrania dla siebie i swojej rodziny tego, co najbardziej nam pasuje  i z czym najlepiej się czujemy. Wszystkie moduły były bardzo inspirujące  i ciekawe, grupa (uczestnicy)  to świetni ludzie, z którymi łatwo było nawiązać relację i stworzyć przyjazną, otwartą atmosferę.

Żałuję, że już skończyłam wszystkie 3 moduły, bo mogłabym uczestniczyć w zajęciach co tydzień. Dają dużo pozytywnego poweru i pomagają pozytywnie patrzeć w nadchodzącą przyszłość i rodzicielstwo.

Ela H., 11.12.2016


 

WarJustyna 13122015sztaty „Będziemy Rodzicami” to bardzo cenne doświadczenie zwłaszcza dla osób, które po raz pierwszy zostaną rodzicami. Zdecydowanie polecam te warsztaty wszystkim, którzy chcą się dobrze przygotować nie tylko do porodu ale również do tego jak zmieni się ich życie po przyjściu dziecka na świat. Formuła zajęć jest urozmaicona i bardzo wygodna zwłaszcza dla tych osób, które nie mają czasu na zajęcia w trakcie tygodnia.

Justyna B., 13.12. 2015


Marcin 13122015„Będziemy Rodzicami” to kurs który w bardzo przystępny i kompleksowy sposób wtajemnicza nas w naszą nową rolę. Rola męża/partnera była mocno akcentowana co pozwala lepiej się tacie przygotować do roli a dodatkowo daje wsparcie przyszłej mamie. Kurs zaspokaja wszystkie potrzeby i pozwala się przygotować szczególnie na etap gdy dziecko będzie już w domu z rodzicami, co dla nas było szczególnie ważne.

Marcin B., 13.12.2015


Magda13122015Polecam kurs „Będziemy Rodzicami”, który mnie uspokoił w przygotowaniu do nowej roli. Bardzo się cieszę, że trafiłam na to miejsce, bo czuje, że gdzie indziej mogłabym się czuć nieswojo. Dziewczyny mają bardzo ludzkie podejście do tematu rodzicielstwa – co bardzo do mnie przemawia.

Magda J. , 13.12.2015

 


Szymon 13122015„Będziemy Rodzicami” to super forma spędzenia czasu. Jeśli nie jesteś świadomym rodzicem to na pewno Cię uświadomią. Jeśli wydaje Ci się, że jesteś świadomym rodzicem to warsztaty pomogą Ci zrozumieć jak wiele możesz się jeszcze dowiedzieć i jak bardzo możesz się jeszcze zbliżyć do swojego dziecka! Od momentu poczęcia do wejścia w dorosłe życie. POLECAM J

Szymon R., 13.12.205


Marta 13122015Projekt „Będziemy Rodzicami” jest programem nowatorskim, w którym zachwyca niestereotypowe podejście do tematu rodzicielstwa, który dzięki poruszanym kwestiom staje się cudowną przygodą! Dzięki warsztatom wiem, że podołam wyzwaniu bycia rodzicem i wiem jakim rodzicem chciałabym być. Serdecznie polecam kurs „Będziemy Rodzicami”, ponieważ zdecydowanie poszerza on wiedzę oraz świadomość na temat rodzicielstwa w sposób łatwy i przyjemny, co jest również zasługą  ….. profesjonalnych oraz atmosfery, którą stwarzają.

Marta Ś., 13.12.2015


Sławek 13122015Z początku kiedy dowiadujemy się o tym, że będziemy rodzicami rodzi się w nas niepewność. Wynika ona z tego, że nie wiemy albo nie potrafimy sobie wyobrazić sobie przyszłości z naszym dzieckiem. Ten projekt umożliwił mi wejrzenie w siebie i wyobrażenie sobie jak postępować, aby ta niepewność była coraz mniejsza.

Bo ważne to umieć samemu drogą, której ciągle szukamy a nie podążać utartymi szlakami.

Rodzicielstwo to przygoda i pomimo, że na nią czekam trochę się obawiam, to chciałbym odnaleźć własną drogę, tak żeby być  we własnej, niepowtarzalnej drodze i umieć czasem iść pod prąd, kiedy inni nie mają tej możliwości.

Dzięki tym warsztatom wiem jak szukać tej swojej drogi, dostałem mapę na której wytyczę swój własny szlak.

Sławek Ś, 13.12.205


To nie jest ani szkoła rodzenia, ani kurs. To jest spotkanie z mądrymi i doświadczonymi przyjaciółmi, którzy mówią nam dokładnie to czego potrzebujemy i odpowiadają na wszystkie pytania.

Poza informacjami o porodzie, dowiedzieliśmy się jak nawiązywać więź z dziećmi jeszcze przed porodem i jak możemy zorganizować sobie życie po przyjściu maluchów. Nieoceniona były informacje o bliźniętach, szczególnie że podane z pierwszej ręki od mamy 2 chłopców. Bardzo wartościowa jest część psychologiczna, która odbiega wyraźnie od podejścia klasycznych szkół.

Dziewczyny przyjęły nas bardzo ciepło i ta rodzinna atmosfera utrzymywała się przez cały czas i trwa dalej. Poza samą wiedzą, dostaliśmy to czego potrzebowaliśmy najbardziej, czyli wsparcie. Każdy ze swoimi obawami został zaopiekowany. Dziewczyny i cała grupa wzmocniła w nas zaufanie do siebie i własnych instynktów. Wyszliśmy przekonani, że damy radę.

Tego nie ma ani w książkach, ani w innych szkołach rodzenia!

Gabi i Paweł, 17.03.2016


Będziemy rodzicami to nie jest szkoła rodzenia w klasycznym pojmowania tego sensie tzn. – biernego wykładu . Jest to komfortowe miejsce spotkania , które umożliwia wymianę myśli i odczuć przy jednoczesnym uzupełnianiu i nabywaniu wiedzy merytorycznej. Daje szansę konfrontacji z własnymi odczuciami i poglądami zwłaszcza w tematyce zajmowania się i organizacji życia zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego po narodzinach dziecka. Szerokie spektrum podejścia do zagadnienia narodzin zarówno w aspekcie fizjologicznym, psychologicznym ale także wewnętrznym daje szansę na lepsze przygotowanie do tego Wydarzenia. Cieszę się, że miałam możliwość  spotkania kilku ciekawych osób.

Iwona Ch., 17.03.2016


 

Ania 04102015Fantastyczne miejsce, cudowna atmosfera i masa wiedzy, która sprawiła, że nie obawiamy się bycia rodzicami. Czujemy się przygotowani na przyjście naszego dziecka w momencie porodu oraz pod katem pielęgnacji i rozwoju malucha.

Ania J., 04.10.2015


Paweł 04102015Dużo praktycznej wiedzy, możliwość zadawania pytań. Bogactwo materiałów. Kurs doskonały dla rodzącej raz co ważne dla osoby towarzyszącej. Kompleksowo przygotowuje w warstwie psychologicznej a także w ramach wiedzy technicznej. Gorąco polecam.

Paweł J. 04.10.2015


Gosia 04102015„Będziemy Rodzicami” to szkoła, która jest godna polecenia. Poruszane tematy są przekazywane w  bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Dużą zaletą jest różnorodność poruszanych zagadnień (3 bloki) oraz energia kobiet prowadzących. Porady praktyczne, poparte doświadczeniem w opiece nad dziećmi, w pracy z kobietami jako położna i jako psychoterapeuta. Będę z dużą przyjemnością polecać znajomym przyszłym rodzicom te zajęcia.Dziękuję J

Gosia J. , 04.10.2015


Agnieszka 04102015Uczestnictwo w zajęciach w ramach projektu „Będziemy Rodzicami” pozwoliło mi na zdobycie niezbędnej wiedzy nie tylko z zakresu fizjologii. Polecam każdej parze, która zastanawia się „czy jest sens.” Po zajęciach zawsze czułam się zrelaksowana a atmosfera była wspaniała.

Agnieszka U. , 4.10.2015


Jacek 04102015Projekt „Będziemy Rodzicami” w bardzo ciekawy sposób wprowadza w świat przyszłego rodzicielstwa. Temat jest przedstawiany absolutnie kompleksowo – od sfery psychologicznej do fizycznej opieki nad maleństwem. Prowadzące są w pełni zaangażowane, mają ogromną wiedzę, którą potrafią przekazać w przyjazny i przystępny sposób.

Gorąco polecam!!!

Jacek U. , 4.10.2015


Przyjazna atmosfera, fajni ludzie, praktyczna wiedza sprawiły, że czas spędzony na warsztatach był zarówno relaksujący jak i rozwojowy. Pysznym i przyjemnym uzupełnieniem były zakąski i aromatyczna kawa J

Artur J. , 3.10.2015


To Top