Jesteśmy Niesamowitą Szkołą Rodzenia z Krakowa!

Nasz zespół składa się z grupy specjalistów, którzy postanowili stworzyć wyjątkowe miejsce dla rodziców, zarówno tych którzy oczekują dziecka, jak i tych którzy już są rodzicami małych dzieci.

Nasze miejsce to Dom Terapeutyczny, przestrzeń spotkań, zdobycia wiedzy, wymiany doświadczeń i rozwoju – po prostu alternatywna szkoła rodzenia. Kraków jest dużym, nowoczesnym miastem, gdzie rodzice coraz częściej poszukują czegoś więcej niż zwykłej szkoły rodzenia. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, postanowiliśmy stworzyć projekt „Będziemy Rodzicami” – miejsce, gdzie przychodząc można zabrać to co jest potrzebne i istotne.

 

Naszą szkołę rodzenia tworzą:

IMG_4814

Agnieszka Wódz

matka, trener, coach, filolog angielski

Ukończyła filologię angielską, studia podyplomowe „Coach i Trener.” 

Matka i żona z wyboru, coach i trener z pasji do rozwoju oraz założycielka Fundacji Będziemy Rodzicami z potrzeby serca.

Pracowała jako nauczyciel języka angielskiego, następnie konsultant metodyczny w jednej z największych firm edukacyjnych na świecie. W 2012 roku ukończyła studia na kierunku „Coach i Trener” w Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera. Jako trener z zakresu sprzedaży, prezentacji, motywacji, zmiany pracowała m.in.dla Pearson Central Europe i HCL. Obecnie założyła własną firmę edukacyjno-szkoleniową.

Matka trójki chłopców: 12,5-letnich bliźniaków i 3,5-letniego syna.

Osoba ceniąca równowagę między życiem rodzinnym a pracą, nastawiona na rozwój, pracująca zawsze z pełnym zaangażowaniem i pasją.

W Fundacji Bedziemy Rodzicami prowadzi Moduł Rodzicielski, warsztaty i konsultacje rodzicielskie. 

 

Mgr Paulina Kołosowska

psycholog, psychoterapeuta, doula, trener, mediator.

Ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Absolwentka Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Od 2008r. mediator w Krajowym Centrum Mediacji. Ukończyła szkolenie: „Psychoterapia więzi prenatalnej i okołoporodowej”, prowadzonego przez Barbarę Jakel oraz Szkołę Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi metodą Wernera Meinholda.

Trener z zakresu pracy i rehabilitacji z osobami z niepełnosprawnością. Od 2009r. współpracowała ze Stowarzyszeniem „Znaczny Stopień Integracji”. Członek Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą. Prowadzi swój autorski program „bezbólowych porodów w hipnozie”. Prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Krakowie, gdzie hipnozę stosuje w wielu rodzajach zaburzeń, ale szczególnie z kobietami w ciąży, dziećmi, młodzieżą. Pracuje też z osobami, które starają się o dziecko i tymi, które je utraciły.

W Fundacji  prowadzi Moduł Psychologiczny, warsztaty i konsultacje indywidualne. 

www.koncept.com.pl

DSC_0645_crop

DSC_0606_crop

Położna Agnieszka Rerutko

absolwentka Krakowskiej Szkoły Medycznej- dyplomowana położna, doradca laktacyjny i matka dwóch córeczek.

Ukończyła kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego dla położnych. Od 2012 pracuje jako położna Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Jest certyfikowanym doradcą laktacyjnym, posiada kurs Edukator w Laktacji i jest w trakcje specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego dla położnych.

W Fundacji Będziemy Rodzicami prowadzi Moduł Fizjologiczny i konsultacje indywidualne. 

 

Barbara Inglot

Fizjoterapeutka, terapeutka metody Integracji Sensorycznej, NDT Bobath dla dzieci, instruktorka masażu Shantala, instruktorka wiązania w chustach ClauWi

Barbara od wielu lat pracuje z dziećmi i ma ogromne doświadczenie z pracy z niemowletami oraz małymi dziećmi. Absolwentka Collegium Medicum UJ kierunek fizjoterapia. Ma za soba 9 lat pracy w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Od 2009 roku pracuje również w Krakowskim domowym hospicjum dla dzieci. Od 2016 roku prowadzi własną firmę „Barbara Inglot Fizjoterapia” oraz  pracuje wCentrum Terapii Dziecięcej INTEGRO. 

Basia jest osobą, która poszerza swoją wiedzę, poszukuje i tworzy nowe rozwiązania. Jest dyplomowanym terapeutą metod fizjoterapeutycznych: NDT Bobath dla Dzieci, Integracji Sensorycznej, PNF, McKenzie, Mulligana. Ponadto ukończyła kursy: NDT Bobath Baby oraz Medical Taping. Jest też Doradcą Noszenia ClauWi oraz Instruktorem masazu Shantala.

W Fundacji prowadzi warsztaty i konsultacje indywidualne.

BI

Zapraszamy do naszej szkoły rodzenia w Krakowie!
Z cennikiem naszych usług mogą się Państwo zapoznać wchodząc w zakładkę „Kursy” a następnie „cennik”

To Top