24 godziny. Szkoła Świadomych Rodziców.
Gotowy przewodnik dobrego porodu i wychowywania szczęśliwego dziecka. Edycja lato: 18 - 19 i 25 - 26 lipiec, 1 - 2 sierpień.

Spodziewasz się dziecka… i czujesz niepewność, a może zaczyna ogarniać Cię przerażenie, jak sobie poradzisz w tej zupełnie nowej sytuacji? Najlepszy prezent, jaki możesz dostać, to odzyskać spokój, dla siebie i dla dziecka.

Wystarczy, że dasz nam 24 godziny, a my razem z Wami, przygotujemy scenariusz dobrego porodu  

i pokażemy Wam, krok po kroku, jak zostać najlepszymi rodzicami szczęśliwego dziecka.

Otrzymacie wszystko czego potrzebujecie, aby zostać świadomymi rodzicami,

z każdą godzina Waszą wzajemna relacja będzie silniejsza, a lęki i obawy, będą znikały.

Stajesz się mamą.

Marzysz o bezpiecznym i szczęśliwym porodzie. Pragniesz być najlepszą mamą, najlepszym tatą dla swojego maluszka. Chcesz wychować szczęśliwe dziecko, żyć tak jak lubisz, spełniać się zawodowo, w dążeniu do samorozwoju.

Ale tymczasem…oprócz radości czujesz ogromny strach?

Słyszysz wokół, że kobiety są stworzone do rodzenia, a Ty masz o tym blade pojęcie.

Rozmawiasz z mamami, rodziną i przyjaciółmi, wertujesz Internet i blogi. Znajdujesz dużo informacji, najczęściej sprzecznych ze sobą. Czytasz poradniki, ale i tu brakuje Ci praktycznych i życiowych wskazówek dla świeżo upieczonych rodziców.

A szkoły rodzenia koncentrują się na fizyczności porodu, co nie wypełnia całościowego przygotowania do porodu, nie mówiąc już o rodzicielstwie.

Im więcej rozmawiasz i czytasz, tym więcej masz wątpliwości i pytań bez odpowiedzi.

Oczywiście, możesz zostać z tym wszystkim sama…

albo możesz podjąć decyzję i
 spędzić z nami 24 godziny, a my przygotujemy Cię do dobrego porodu i świadomego wychowywania szczęśliwego dziecka.

Szkoła Świadomych Rodziców,Gotowy przewodnik dobrego porodu i wychowywania szczęśliwego dziecka

jest dla Ciebie, jeśli…
 • Masz obawy i boisz się porodu, karmienia i pobytu w szpitalu.
 • Nie wiesz jak właściwie pielęgnować niemowlaka, co robić aby zbudować bezpieczną więź i zapewnić maleństwu optymalny rozwój .
 • Martwisz się jak w roli taty odnajdzie się Twój partner i czy zapewni Ci odpowiednie wsparcie.
 • Obawiasz się, że już stale nie będziesz mieć czasu i bezpowrotnie stracisz swój dotychczasowy styl życia.
 • Odpowiedzialność Cię przytłacza. Oprócz przygotowania do porodu, chcesz się przygotować do bycia dobrą mamą i poznać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, a wiesz, że w zwykłych szkołach rodzenia na pewno ich nie znajdziesz.

Nie ujęłabyś tego lepiej! Więc 24 godziny. Szkoła Świadomych Rodziców jest dla Ciebie.

Dlaczego my kobiety, czujemy się nieprzygotowane do macierzyństwa?

Poza tym, że podobnie jak nasze mamy, babcie, prababcie – jesteśmy kobietami, to jednak naszego życia nie da się porównać. 

Mieszkamy wiele kilometrów od siebie i nie możemy liczyć na pomoc najbliższych nam kobiet, ani w domu, ani przy opiece i wychowywaniu dziecka. Nie ma nikogo, kto mógłby przygotować nas na bycie dobrymi matkami, skorygować błędy, poprawić niedoskonałości i po prostu być. 

Poród zbyt często jest trudnym, wręcz traumatycznym doświadczeniem, a dziecko nie ma załączonej instrukcji obsługi.

I właśnie wtedy jesteśmy zdane głównie na siebie.

Może jest tak, że wracamy do dzieciństwa i nie mamy dobrych wspomnień, nie znajdujemy w nich naszych ideałów i dlatego chcemy świadomie wybrać swój styl wychowawczy, aby nie powielać błędów swoich rodziców.

Potrzebujemy wsparcia, aby to dobrze zrobić, i nie mamy kogo poprosić o pomoc.

 

Kluczem do sukcesu jest dobre przygotowanie.

A ty, przyszła mamo i Ty, przyszły tato, możecie zrobić to właśnie teraz.

Możecie, świadomie dokonując wyborów, zostać najlepszymi rodzicami dla swojego maleństwa.

24 godziny. Szkoła Świadomych Rodziców powstała w 2015 roku, pod patronatem Fundacji Będziemy Rodzicami.

Dzięki nam już kilkaset cudownych i świadomych mam miało dobry poród i wraz ze swoimi partnerami, każdego dnia, stają się najlepszymi rodzicami, wychowując szczęśliwe dzieci.

24 godziny. Szkoła Świadomych Rodziców prowadzona jest przez trzy kobiety, ekspertki w obszarze świadomego rodzenia i wychowywania dzieci. Każda z nich specjalizuje się w określonej dziedzinie. 

 • Katarzyna Wlazło, położna, położna środowiskowa, doradca laktacyjny z wieloletnim doświadczeniem

  Na co dzień odbiera porody w szpitalu oraz odwiedza młodych rodziców w domu, pomagając im w opiece nad noworodkiem i w laktacji, która nie ma przed nią tajemnic. W Szkole Świadomych Rodziców przygotowuje rodziców do dobrego porodu oraz karmienia i właściwej pielęgnacji noworodka.

 • Paulina Kołosowska, psycholog, terapeuta, doula

  Paulina od ponad 10 lat zajmuje się psychologią prenatalną. Jest Głosem Dziecka, a więc pomaga zrozumieć potrzeby i emocje, zarówno rodziców jak i maleństwa. Pokazuje, co robić aby zbudować bezpieczną więź jeszcze w brzuszku. Uczy  jak radzić sobie z emocjami w stresujących sytuacjach, takich jak m.in. poród, wczesne rodzicielstwo i innych sytuacjach życiowych.

 • Agnieszka Wódz, coach, trener, trener mentalny.

  Agnieszka wskazuje momenty, które mogą przysporzyć trudności i pokazuje jak sobie z nimi poradzić. Jest dyplomowanym coach i trenerem, a wiedzę teoretyczną podpiera swoim doświadczeniem jako mama trójki chłopców, w tym bliźniaków. Uczy o rodzicielstwie, pokazując blaski i cienie, a tematy tabu tutaj nie istnieją.

Jesteśmy dla Was po to, abyście zadawali pytania. A nasz zespół zrobi wszystko, aby rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości, i aby żadne pytanie nie zostało bez odpowiedzi.

Uczestnicząc w Szkole Świadomego Rodzicielstwa przygotujesz się do dobrego porodu i nauczysz się jak wychowywać szczęśliwe dziecko.

Oto co dokładnie zyskasz:
 • Przestaniesz bać się porodu, a karmienie oraz pielęgnacja maluszka nie będą stanowiły żadnego problemu.
 • Nauczysz się jak dobrze opiekować się maleństwem, nawiązać bezpieczną więź dzięki czemu zapewnisz dziecku optymalny rozwój i szczęśliwe dzieciństwo.
 • Przekonasz się jak dobrym tatą będzie Twój partner. 
 • Twój partner nauczy się jak skutecznie Cię wspierać, wspólnie ustalicie podział obowiązków i organizację wspólnego życia.
 • Otrzymasz odpowiedzi na pytania, dzięki którym uniknieś powielania błędów swoich rodziców.
 • Staniesz się świadomą, pewną siebie mamą, która rozumie potrzeby dziecka i potrafi je wychować na szczęśliwego człowieka.

Posłuchaj co mówią uczestnicy Szkoły Świadomych Rodziców.

„Wychodzimy z nadzieją, że będzie dobrze i nie jesteśmy sami.(…) Ja wychodzę z przekonaniem, że mój mąż będzie cudownym ojcem. Wiedziałam o tym, ale teraz już jestem pewna. Pewna 🙂”.

Olga i Piotr, rodzice Helenki

„Jesteśmy rodzicami półtorarocznych bliźniąt. (…) Bliźnięta – było to dla nas zagadką i szczerze mówiąc byliśmy trochę przerażeni. Wrażenia były mega pozytywne. Tu są dwie rzeczy. To przyjęcie było mega ciepłe. Czuliśmy się tutaj jak w gronie przyjaciół z doświadczeniem, którzy są w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania. Są nami zainteresowani. Byliśmy bardzo indywidualnie potraktowani, z resztą wszystkie osoby były tak potraktowane. To co dostaliśmy to taki mocny przekaz: Dacie radę”.

Gabi i Paweł, rodzice Poli i Idy

„Ja bardzo się cieszę, że wybraliśmy się na te warsztaty. Dowiedzieliśmy się wielu rzeczy o których na zewnątrz się w ogóle nie mówi, które są przemilczywane albo wręcz nie chce się o nich powiedzieć. Z lżejszej lepszej perspektywy, takiego pozytywnego doświadczenia jest tutaj pokazane rodzicielstwo. (…)Wybraliśmy te warsztaty dlatego że szukaliśmy czegoś więcej (…) chcieliśmy dowiedzieć się czegoś od strony fizjologicznej, ale też czuliśmy, że to jest trochę za mało, że cała ta przygoda, którą jest rodzicielstwo to jest coś więcej, niż tylko ten poród i fizjologia.”

Maciek i Kaja, rodzice Kacpra

24 godziny. Szkoła Świadomych Rodziców

Gotowy przewodnik dobrego porodu i wychowywania szczęśliwego dziecka.

I ty Możesz mieć dobry poród, który jest marzeniem każdej kobiety, a to dopiero początek Waszej wspólnej podróży przez życie.

Aktywne przygotowanie do nowej roli życiowej sprawi, że jako rodzice poznacie lepiej siebie i dziecko, pozbędziecie się wątpliwości i dylematów oraz nauczycie się jak zachowywać się w trudnych sytuacjach rodzicielskich, które na pewno was nie ominą.  

Oto co dokładnie zrobimy.

Pierwsze 8 godzin: Wszystko zaczyna się w brzuszku.

Twoje dziecko kształtuje się już od pierwszych chwil poczęcia, i dlatego nauczymy Was jak możecie go poznawać i porozumiewać się z nim.

Okres, kiedy maluszek jest w brzuchu, to najlepszy czas aby budować więź, dzięki której po narodzinach Twoje dziecko będzie lepiej spało, jadło i zdrowo się rozwijało.

Oto co dokładnie odkryjesz:

 • Nauczysz się jak komunikować się z maleństwem, rozpoznawać i zaspakajać jego potrzeby, również emocjonalne, w pierwszych latach jego życia.
 • Co robić, aby świadomie spędzać czas z dzieckiem, nawet gdy jest jeszcze w łonie mamy, po to aby zapewnić dzieciątku optymalny rozwój.
 • 3 metody redukcji stresu, lęku oraz bólu, dzięki którym uwolnisz się od strachu przed porodem, przygotujesz się do porodu bez bólu oraz do wyzwań w roli mamy.
 • A Twój partner, nauczy się jak konkretnie może ci pomóc w czasie porodu oraz wspierać w trudach codziennego życia.

Drugie 8 godzin: Dobry poród. I ty możesz go mieć.

Przygotuj się na najważniejsze spotkanie w Twoim życiu.

Przeżyj dobry poród, przywitaj, pielęgnuj i dbaj swoje dziecko najlepiej jak to możliwe.

Oto co zyskasz:

 • Poznasz sekret dobrego porodu i przekonasz się, że taki poród, niezależnie czy będzie to poród naturalny czy przez cesarskie cięcie, jest dla Ciebie, a przemyślany plan porodu pozwoli Ci bezpiecznie zadbać o siebie i maleństwo.
 • Dowiesz się jakie masz prawa i obowiązki, które w praktyce pozwolą Ci czuć się komfortowo w szpitalu zarówno w trakcie porodu jak i po.
 • Zarówno Ty jak i tata, poćwiczycie pielęgnację oraz kąpiel aby po powrocie do domu zajmować się maleństwem bez stresu i obaw.
 • Karmienie i laktacja – dowiesz się wszystkiego co najważniejsza abyś i w na tym polu czuła się pewna siebie i kompetentna, niezależnie od trudności jakie możesz napotkać na mlecznej drodze.

Trzecie 8 godzin: Kierunek → Dobre Rodzicielstwo.

→→→→→Na zajęciach popatrzysz na siebie z perspektywy rodzica, nauczysz się organizacji życia z maluszkiem, łączącej potrzeby dziecka i wasze, oraz popracujesz nad skuteczną komunikacją w rodzinie. Dowiesz się wszystkiego o potrzebach malucha, aby świadomie je zaspokajać i wychowywać maleństwo w poczuciu szczęścia i spełnienia.

Oto co zyskasz:

 • Poznasz 5 typów rodziców, ich charakterystyczne cechy oraz style zachowania, i zobaczysz jakim Ty będziesz rodzicem dla swojego dzieciątka.
 • Nauczysz się ustalać priorytety i zaplanujesz działania, w tym podział nowych obowiązków, aby zadbać o siebie i żyć tak jak lubisz.
 • Zrozumiesz lepiej swojego partnera, nauczysz się lepszej komunikacji, i będziecie dogadywali w każdej sytuacji, nawet tak ekstremalnej jaką jest poród czy początki rodzicielstwa.
 • Poznasz 5 typów niemowląt dzięki czemu trafnie rozpoznasz jakim typem jest Twoje maleństwo. Pozwoli Ci to właściwie zajmować się maluchem, unikniesz błędów wychowawczych oraz zredukujesz stres rodzicielski do minimum.
 • Dowiesz się wszystkiego co trzeba wiedzieć o śnie i usypianiu, płaczu i uspokajaniu, nauczysz się również języka niemowląt i będziesz potrafiła odczytywać i właściwie reagować na sygnały wysyłane przez Twoje dziecko.
 • Poznasz zasady świadomego rodzicielstwa, które pomogą Ci wychować szczęśliwe dziecko.

24 godziny Szkoła Świadomych Rodziców to więcej niż szkoła rodzenia.
To gotowy przewodnik dobrego porodu i wychowywania szczęśliwego dziecka.

Zapisując się do 24 godzin. Szkoła Świadomych Rodziców, dodatkowo otrzymujesz:

Roczny dostęp do kursu online:

20 kroków do wychowania szczęśliwego maleństwa.

Przewodnik dla rodziców dzieci do 1 roku życia.

Przewodnik to duża dawka wiedzy, która krok po kroku, przeprowadzi Cię przez najważniejsze tematy rodzicielskie a dzięki praktycznym ćwiczeniom od razu będziesz wiedziała jak rozwiązać swój problem.

Znajdziesz tam wszystko to, o czym mówiliśmy na kursie stacjonarnym, po to aby sobie przypomnieć, spojrzeć raz jeszcze na problem lub wyeliminować pojawiające się błędy.

Do przewodnika możesz sięgnąć o każdej porze i w każdym miejscu, wszędzie tam gdzie jest Internet.

Przewodnik zawiera 10 krótkich filmików i 10 podcastów, do 20 minut każdy, oraz 20 instrukcji do samodzielnego zapisania.

Wartość bonusu: 199 zł

Roczny dostęp do 4 programatorów:

Szczepionka emocjonalna,
Mamo, tato rozmawiaj ze mną,
Dobry poród,
Uwolnij swój lęk, poczuj się bezpiecznie.

Dwa pierwsze programatory skierowane są do dzieci w brzuszku aby wzmocnić ich zasoby, a dwia kolejne są dla mam przygotowujących się do porodu.

Szczepionka emocjonalna to wyjątkowy programator, która pomoże Ci wzmocnić swoje dziecko jeszcze w brzuszku. Słuchając go Twoje dzieciątko czuje się bezpieczne i spokojne, a jego odporność na negatywne bodźce z każdą minutą jest mocniejsza.  Z kolei „Mamo, tato rozmawiaj ze mną” pogłębia Waszą więź oraz ułatwia komunikację. Po urodzeniu będziesz dużo lepiej rozumiała potrzeby swojego dzieciątka, a ono będzie mniej płakało i marudziło.

Dobry poród to programator, dzięki któremu oswoisz się z porodem i przestaniesz się go bać. A jeśli boisz się bólu to „Uwolnij swój lęk, poczuj się bezpiecznie” pomoże Ci oswoić lęki, obniżyć próg bólu po to aby czuć się dobrze i bezpiecznie na sali porodowej.

Wartość bonusu: 39,60 zł.

Historie dobrych porodów.

„Historie dobrych porodów” pokazują, że poród może być dobry.
Inspiracją były mamy, które brały udział w naszych zajęciach. Po narodzinach dzieci kontaktowały się z nami i opowiadały o swoich dobrych porodach.

Dowiesz się jaką moc ma oddech, co warto przekazać dziecku i dlaczego nie warto oglądać filmów z porodów, o tym jak wygląda poród ekspresowy, poród bez bólu i porody 12-godzinne i nawet wtedy można wyglądać jakby to była impreza a nie porodówka J

Wartość: 29,90 zł

Stały rabat 15 % na wszystkie nasze kursy i szkolenia

Ale to jeszcze nie wszystko:

Otrzymasz również dostęp naszej BR-owej społeczności,

zamkniętej grupy na FB.

Już nigdy nie będziesz skazana tylko na siebie, bo nie zostaniesz sama. Nasi BR-owi rodzice tworzą przyjazną przestrzeń wymiany doświadczeń, zawsze chętnie pomogą, doradzą czy wysłuchają. Tak po prostu.

A jeśli potrzebujesz fachowej porady to również znajdziesz tu ekspertów, którzy odpowiedzą na Twoje pytania.

Grupa powstała po to, aby Cię wspierać kiedy tylko tego potrzebujesz i w taki sposób jaki potrzebujesz.

Korzystaj  bez ograniczeń.

Wartość: bezcenna.

Jak to wszystko zrobimy?

24 godziny. Szkoła Świadomych Rodziców to 3 weekendy spotkań z Wami.

Każdy, z trzech weekendów, to 8 godzin warsztatów, po 4 godziny w sobotę i 4 godziny w niedzielę w godzinach od 9.30 do 13.30.

Zajęcia odbywają się w naszej siedzibie przy ul. Konarskiego 48/2 w Krakowie.

Zapisując się do Szkoły Świadomych Rodziców wybierz termin edycji:

Edycja lato: 18 – 19 lipca, 25 – 26 lipca, 1 – 2 sierpnia.

Niezwłocznie po zapisaniu się, otrzymasz dostęp do:

 • Kursu online: 18 kroków do wychowania szczęśliwego maleństwa. Przewodnik dla rodziców dzieci do 1 roku życia
 • 4 programatorów

Dostęp do wszystkich tych zasobów będziesz miała –

Cały Rok.

Podsumujmy, co dokładnie otrzymasz

Zapisując się do 24 godziny Szkoły Świadomych Rodziców TERAZ
 • 24 godziny – Szkoła Świadomych Rodziców, dzięki której będziesz miała dobry poród oraz otrzymasz gotowy przewodnik wychowania szczęśliwego dziecka.
  Cena to 24 zł za godzinę, czyli cena dla pary: 576 zł
  Plus trzy specjalne bonusy, którym jeszcze lepiej pomogą Ci się przygotować do dobrego porodu i wychowania szczęśliwego dziecka:
 • 20 kroków do wychowania szczęśliwego maleństwa. Przewodnik dla rodziców dzieci do 1 roku życia. Wartość: 199 zł
 • Historie Dobrych Porodów, książka. Wartość 29,90 zł
 • Pakiet 4 programatorów. Wartość: 39,60 zł
  Plus
 • Dołączysz do BR-owej społeczności na Facebooku i nie będziesz sama, otrzymasz wsparcie kobiet, które są w podobnej sytuacji jak Ty oraz wsparcie ekspertów, kiedy tylko będziesz potrzebowała. Bezcenne.

Total: 844,50 zł

Twoja inwestycja: 576 zł

Czy to możliwe, że potrzebujesz tylko 24 godzin w Szkole Świadomych Rodziców aby osiągnąć wszystko czego tak bardzo pragniesz w rodzicielstwie?

Zacznij od przygotowania.

Przygotuj się, przeżyj dobry poród,
który jest początkiem waszej wspólnej podróży przez życie.

A następnie żyj pełnią życia, czuj się szczęśliwa
i spełniona jako rodzic, partner i kobieta.

Na dobry początek musisz wiedzieć, że my w Ciebie wierzymy i wiemy, że możesz to wszystko mieć.

Edukujemy po to, aby każda mama i tata mogli czuć radość z rodzicielstwa, żyć tak jak lubią i na to zasługują.

W Fundacji Będziemy Rodzicami zależy nam, aby jak najwięcej kobiet miało dobry poród oraz razem ze swoimi partnerami, stawało się świadomymi rodzicami, którzy wychowują szczęśliwe dzieci.

Podejmij decyzję, zanim opuścisz tę stronę. Odłożona decyzja to jeszcze jedna rzecz, o której będziesz musiała myśleć. Zaufaj sobie. Zdecyduj TAK lub NIE i pewnie idź dalej.

Jeśli jesteś gotowa powiedzieć sobie TAK, chcę mieć dobry poród, i TAK, chcę otrzymać gotową instrukcję wychowywania szczęśliwego dziecka, zapisz się do szkoły już TERAZ.

 

Do zobaczenia na zajęciach Szkoły Świadomych Rodziców.

 

Agnieszka Wódz

Paulina Kołosowska

Katarzyna Wlazło

P.S. Masz pytania? Napisz do nas: [email protected]

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Napiszcie do nas, a my postaramy się znaleźć rozwiązanie. Sprawdźcie kolejną edycję, bo jeśli ten termin Wam nie odpowiada, to pewnie zaprosimy Was na kolejną edycję. Jeśli nie, będziemy rozmawiać i wspólnie szukać rozwiązania. Po prostu do nas napisz: [email protected].

Jak najbardziej. Szkoły rodzenia przygotowują do porodu i koncentrują się na fizjologii. W Szkole Świadomych Rodziców również przygotowujemy was, nie tyle do porodu, co do dobrego porodu. Robimy to skutecznie od 2015 roku. Ale to zaledwie 1/3 przygotowań. Ważne jest również, aby przygotowała się do nowej roli życiowej i zaczęła Wasze wspólne życie z maleństwem bez zbędnego stresu i lęku. U nas nauczysz się wszystkiego o potrzebach dziecka, dzięki czemu będziesz potrafiła właściwie je zaspokajać i zapewnisz mu optymalny rozwój. Poznasz również techniki i narzędzia, które pozwolą Ci zorganizować swoje życie na nowo, zachować spokój w trudnych sytuacjach i podejmować najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny decyzje.

Po 24 godzinach wychodzicie z pewnością, że odnajdziecie się w nowej roli, bo macie wszystko czego potrzebujecie.

Grupa może liczyć maksymalnie do 12 osób, dzięki temu każdy z Was jest traktowany indywidualnie. W małych grupach tworzymy atmosferę zaufania i wzajemnego szacunku. Nie istnieją u nas tematy tabu ani trudne pytania. Dzięki temu, rozmawiamy o wszystkim co jest dla Was ważne i rozwiewamy Wasze wątpliwości.

Oczywiście. Przerwy zawsze dopasowujemy do waszych potrzeb. W osobnym pomieszczeniu są przygotowane przekąski oraz napoje. Zawsze są sezonowe owoce oraz ciasta/ciastka oraz napoje herbata/kawa i woda. Jeśli chcecie zjeść ciepły posiłek macie do dyspozycji kuchnię i płytę grzewczą.

Możecie również chwilę odpocząć na naszych fotelach, sofie, leżance czy łóżku J

A z doświadczenia również wiemy, że te 4 godziny mijają za szybko.