bedziemyrodzicami.pl

bedziemyrodzicami.pl – dziecko, parenting

Butelka Canpol
Dziecko

Butelka Canpol – czy warto ją kupić?

Wybór butelki do karmienia to duże wyzwanie. Szklana czy plastikowa? Z szerokim czy standardowym otworem? Zwykła czy antykolkowa? Wariantów jest wiele. W takich sytuacjach warto zdać się na opinie innych mam. A te w wielu przypadkach polecają jedną firmę. To butelki Canpol. Lekkie, przejrzyste i wyposażone w specjalny zaworek antykolkowy okażą się doskonałym wyborem!

Butelka Canpol – dlaczego warto ją mieć?

Rynek artykułów dziecięcych oferuje rodzicom niezliczone propozycje butelek. Nie ma się zatem co dziwić, że podjęcie ostatecznego wyboru jest w wielu przypadkach źródłem wątpliwości i obaw. W końcu każda mama chce, aby jej dziecko dostało wszystko to, co najlepsze. I w tym przypadku z pomocą przychodzi butelka Canpol EasyStart. Lekka, a przy tym trwała i wykonana z materiałów gwarantujących najlepsze wykonanie i bezpieczeństwo stosowania. Jest bowiem wolna od szkodliwego bisfenolu A, przez co spełnia nawet najbardziej restrykcyjne, europejskie normy. Na uwagę zasługuje również sposób wykonania smoczka butelki Canpol. Do jego wyprodukowania użyty został najwyższej jakości silikon, przez co jest nie tylko miękki, ale również z łatwością przystosowuje się do częstotliwości i rytmu ssania maluszka. Nie zaburza tego odruchu, ani nie wpływa negatywnie na kształt uzębienia. Dodatkowo, w smoczku obecny jest specjalny odpowietrznik, który minimalizuje ryzyko wystąpienia czkawki czy kolki – tak częstych, dziecięcych dolegliwości.

Butelka Canpol EasyStart – kompatybilna z laktatorami

Niewątpliwym atutem butelki Canpol z kolekcji EasyStart jest uniwersalność jej zastosowań. Nie tylko bowiem posłuży do nakarmienia maluszka, ale również w istotnym zakresie wpłynie na komfort odciągania pokarmu. Duży udział w tym zakresie odgrywa możliwość bezpośredniego zamontowania jej w laktatorze elektrycznym Easy&Natural, Easy&Start czy laktatorze ręcznym Basic. Dzięki temu, świeżo ściągniętym mlekiem można nakarmić malca – tuż po jego odciągnięciu! I to bez konieczności przelewania do innych butelek!

O czym pamiętać używając butelkę Canpol?

Aby butelka na długo cieszyła się pięknym wyglądem, należy ją regularnie myć przy użyciu łagodnych środków czyszczących (silne detergenty mogłyby spowodować uszkodzenia). W sposób szczególny należy zadbać o jej czystość po sokach owocowych i herbatkach, które w wielu przypadkach pozostawiają na jej ściankach brzydkie osady. I choć nie wpływają negatywnie na właściwości butelki Canpol, to jednak nieestetycznie wyglądają.