Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle hulajnoga

Dlaczego dzieci i rodzice pokochali hulajnogę Scoot and Ride Ash?

Data publikacji 7 lipca 2022

Austriacka marka Scoot and Ride znana z wysokiej jakości hulajnóg jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci, które uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu. Hulajnoga Scoot and Ride Ash ma wiele zalet, które są ważne dla rodziców, a dzieci kochają jej design i funkcjonalność. W jaki sposób stała się najważniejszą zabawką dla małych dzieci?

Zalety hulajnogi Scoot and Ride Ash

  • Najważniejszą zaletą jest to, że rośnie razem z dzieckiem, ponieważ można regulować wysokość siedziska. Łatwo więc dopasować hulajnogę do wysokości dziecka, szczególnie, że jak wiadomo dzieci rosną w błyskawicznym tempie. Dzięki tej funkcji rodzice nie muszą co kilka miesięcy inwestować w nowy sprzęt.
  • Hulajnoga ma dwa wymiary, bez używania narzędzi można w kilka sekund zmienić pojazd z siedziskiem na trzykołową hulajnogę. Siedzisko należy odpowiednio obrócić, założyć na kierownicę i przenieść kierownice montowaną na klik. Jest to łatwa czynność, jednak wymaga siły dorosłej osoby, dziecko samodzielnie nie złoży hulajnogi, co jest kolejną zaletą.
  • Bezpieczeństwo jest najważniejsze – stabilność, balans i komfort jazdy to cechy jakie ma Scoot and Ride Ash. Wyposażona jest w specjalną podkładkę na dole przedniej części hulajnogi, dzięki której sprzęt nie wywraca się na nierównym terenie.
  • Buduje pewność siebie u dzieci.

Jakie cechy charakterystyczne ma hulajnoga Scoot and Ride Ash?

Dorośli zwracają uwagę na szczegóły dotyczące bezpieczeństwa i jakości wykonania. Hulajnoga Scoot and Ride Ash posiada kilka ważnych rzeczy, które wpływają na komfort jazdy takie jak błotnik na tylnym kole, wygodne wyprofilowane siedzisko oraz antypoślizgowy podest. Ważny jest także brak ostrych krawędzi, które mogą być niebezpieczne dla dzieci. Naprawdę solidna konstrukcja sprawia, że hulajnoga staje się towarzyszem na wiele lat, a później może z niej korzystać młodsze rodzeństwo. Kremowo szary kolor jest uwielbiany przez chłopców i dziewczynki, ponieważ można do niego dobrać kolorowe gadżety. Efektowny design robi wrażenie nie tylko na dzieciach, ale także na dorosłych.

Dla kogo jest hulajnoga Scoot and Ride Ash?

Hulajnoga Scoot and Ride Ash jest przeznaczona dla dzieci w wielu od 1 do 5 lat o sugerowanym wzroście od 82 do 118 centymetrów, dlatego może posłużyć naprawdę długo. Jest stworzona zgodnie z rygorystycznymi normami bezpieczeństwa co jest niezwykle ważne dla rodziców. Doskonale sprawdzi się na prezent urodzinowy, imieninowy lub na inne okazje, jest zapakowana w ładne kartonowe pudełko.

Zdrowie psychiczne w Warszawie

Redakcja bedziemyrodzicami.pl

Nasz zespół ekspertów to doświadczeni specjaliści zajmujący się tematami macierzyństwa, zakupów, zdrowia domowego i lifestyle'u. Dzięki naszej praktycznej wiedzy i zaangażowaniu, oferujemy czytelnikom wartościowe artykuły pełne inspirujących porad i aktualnych informacji, które wspierają w codziennym życiu i dbaniu o dobrostan.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?