bedziemyrodzicami.pl

bedziemyrodzicami.pl – dziecko, parenting

aranżacja garderoby
Lifestyle

Aranżacja garderoby

Gdy tylko ogromna góra ubrań piętrzy się przed nami na łóżku i podłodze, staje się jasne, jak konieczna jest aranżacja garderoby. Wiele rzeczy jest często wytartych, zużytych, zepsutych lub zupełnie niemodnych i nie należy się spodziewać odrodzenia.

Po posortowaniu elementów garderoby najlepiej posortować je według częstotliwości noszenia. Oznacza to, że Twoje ulubione spodnie, koszule i swetry wysuwają się z przodu w odpowiednich przegrodach, najlepiej na wysokości oczu.

W przypadku głębokich obiektów stosuje się drugi rząd, który jest rzadko używany. Na przykład bardzo ciepła bielizna lub obcisłe dżinsy, które naprawdę pasują tylko kilka tygodni w roku.

Sortuj ubrania według koloru
Na pierwszy rzut oka brzmi to jak dziwactwo lub garderoba kompatybilna z Instagramem. Tak naprawdę uporządkowanie garderoby według koloru ma nie tylko zalety wizualne. Ułatwia to również nasze poszukiwania.

Prawidłowo przechowuj spodnie
Aby zaoszczędzić miejsce, spodnie należy zawsze składać. Zajmują zbyt dużo miejsca na drążku na ubrania, a umieszczenie ich w klasycznych wieszakach do spodni jest denerwujące. Wyjątkiem są oczywiście spodnie garniturowe.

Stwórz więcej miejsca do przechowywania
Przegrody do szuflad ułatwiają przegląd. Są wykonane z metalu, drewna lub plastiku i są łatwe do dostosowania. Dzięki praktycznemu podziałowi można teraz przechowywać kilka rzędów koszulek, swetrów lub spodni obok siebie, bez ponownego bałaganu po kilku dniach. Jeśli z szuflady korzystają dwie osoby, pomoc w oddzielaniu zapewnia wyraźne rozgraniczenie.

A propos pudełek, skrzynek i pudełek: Oczywiście one pomagają tylko, gdy są oznakowane. Najlepszą rzeczą do zrobienia tego jest wydrukowanie odpowiednich etykiet na komputerze lub samodzielne napisanie ich – oczywiście w najlepszej kaligrafii.

Przeczytaj więcej na febri.pl